test test

BUSINESS KOCLUK PROGRAMLARI

Titel tekst


Kariyer hayatında basamakları hızla çıkamadığını mı düşünüyorsun? Neden ben yapamıyorum diyor ya da başaramayacağını mı düşünüyorsun? Yol haritanı belirleyemediğinden mi yakınıyorsun? Aradığın soruların cevabını Yönetici Koçluğunda bulacaksın.
İş stresi, gündem yoğunluğu, motivasyon, geçmişin korkuları, geleceğin endişeleri…seni olumsuz etkileyen ne varsa bil ki yalnız değilsin. Hepsi liderlerin yaşamını altüst ediyor. Ama bir çıkış yolu var. Önce kendi liderlik becerilerini geliştirecek, sonra diğer liderlere yardımcı olmanı sağlayacak, liderliğin ayak izlerini taşıyan başlı başına bir yol. Çağın gereksinimleriyle donatılmış, güçlü ve hayatında yepyeni bir sayfa açacak lider bir eğitim.

Titel tekst


Yönetici Koçluğu
Geçmişte iş görmüş strateji ve taktikler artık demode oldu. Liderler yeni beceriler geliştirmek, daha da güçlenmek ve potansiyellerini eksiksiz olarak ortaya çıkarmak zorundalar. Şirketler yöneticilerinin liderlik becerilerine akıllı yatırımlar yapmak durumundalar; çünkü bu beceriler şirketin gelecekteki başarıları açısından kritik öneme sahip. Artık Lider Yönetici Koç, hem yönetiyor, hem liderlik ediyor hem de koçluk ile takım oyuncularının sorumluluklarını sahiplenmesini sağlıyor
İş dünyasında olmak istediğin yerde misin?

Isletme Koçluğu Eğitimi


İşletmeler ticaretin önemli yapı taşlarından biridir. isletmelerin kendine özgü dinamikleri vardır. Özellikle patron şirketi olarak yönetilen isletmelerin; yönetim biçimleri, kurumsal kültür bilinci, satış, pazarlama ayağı, sektörel farkındalık gibi birçok etkeni göz önünde bulundurmanın yanında, değişen rekabet ile de boy ölçüşebilmeleri gerekmektedir. Bu nedenle isletmelerin gün geçtikçe lider koçlara olan ihtiyacı da artmaktadır.
Isletme koçu küçük işletmelerde aynı zamanda şirketin patronu da olabilir. İşletmesini bir adım öne taşımak isteyen koç patron ekibine liderlik yaparak, rekabet, pazar dinamikleri, bir adım sonrasını hesaplama, olumsuzluklar ile mücadele, daha fazla satış, etkili iletişim ve daha birçok noktada işletmesini bir adım öne taşıyabilir.
İşletmeni bir adım öne mi taşımak istiyorsun? Ya da kariyer hayatında yeni bir geçiş yapmak mı? Küçük işletmecilerin büyümek için çok çaba sarf ettiğinin farkındasın ve bu farkındalığı kendin için fırsata çevirmek hiç aklından geçti mi? Aradığın soruların cevabını isletme Koçlarinda bulacaksın. Küresel rekabet, değişen pazar dinamikleri, hep daha fazlasını isteyen müşteri, gelişmek için sarf edilen çabanın uzun vadeli olması, daha kurumsal bir yapıya sahip olmanın getireceği sorumluluk, ekip yönetimi, motivasyon kaybı, kariyer planları… Sizi olumsuz etkileyen ne varsa biliniz ki yalnız değilsiniz.

ISLETME KOCLUGU


Hepsi isletmelerin ve kariyerinde geçiş sürecinde olanların yaşamını altüst ediyor. Ama bir çıkış yolu var.
Isletme Koçlarina Kimler Gitmeli?
· Isletme sahipleri
· Isletme yöneticileri
· Isletmeler ile işbirliği yapan kurumlarda çalışan bireyler
Isletme Koçluğu Sana Ne Fayda Sağlar?
· Müşterilerine koçluk yapabileceksin
· Büyüme sürecini etkili biçimde planlayabileceksin
· Şirketinin verimliliğini arttırabileceksin
· Çalışanların ile derin iletişim kurabilecek, onların ihtiyaçlarını okuyabileceksin
· Çalışan potansiyelini en etkin şekilde değerlendirmeyi ve doğru görev tanımları oluşturabilmeyi öğreneceksin.
· Gerçek ekip ruhunun temel dinamiklerini keşfedeceksin
· Alanında en iyi şirketleri modelleyebileceksin

Titel tekst


Küresel iş ortamında daha etkili rekabet edebilmek ve rekabet gücünü arttırmak için dünyanın her yerindeki firmalar daha güçlü bir satış ekibi kurmaya, satış ekibinin güçlü liderler tarafından yönetilmesine ve sürekli gelişmesine önem vermektedir. Satış artık, müşteri beklentilerine göre şekillenen, sürekli fark yaratacak metodlarla donatılması gereken gerçek anlamda güçlü bir lidere ihtiyaç duyulan bir süreçtir.
Satış yapamama endişesi, motivasyon kaybı, bir türlü doğru iletişimi kuramamak, sorumluluklar, geçmişin korkuları…sizi olumsuz etkileyen ne varsa biliniz ki yalnız değilsiniz. Hepsi Satış liderlerin yaşamını altüst ediyor. Ama bir çıkış yolu var.

Önce kendi liderlik becerilerini geliştirecek, sonra diğer liderlere yardımcı olmanı sağlayacak, liderliğin ayak izlerini taşıyan başlı başına bir yol. Çağın gereksinimleriyle donatılmış, güçlü ve hayatında yepyeni bir sayfa açacak lider bir eğitim.
Satış koçluğu eğitimi sayesinde meslek tercihin ne olursa olsun hep bir adım önde olacak, kariyerine satış koçu olarak devam etmek isteyen diğer koçları da eğiterek sektöre kazandıracaksın.
Satış Koçlarina Kimler Gitmeli?
· İş dünyasına satış koçluğu hizmeti vermeyi hedefleyen kişisel gelişim profesyonelleri
· Satış Yöneticileri
· Kariyerinde başarıyı hedefleyen herkes
· İş yeri sahipleri
· Yöneticiler
Satış Koçluğu Eğitimi Sana Ne Fayda Sağlar?
· Müşterilerinize koçluk yapabileceksiniz
· Satış sürecinde bakış açınizi değiştirerek, bu süreci daha efektif yönetmeninin yollarını öğreneceksiniz
· Satışları düzenli olarak artırabileceksiniz
· Müşterileriniz ile kuracağıniz derin iletişimi ve onların ihtiyaçlarını okuyabilme tekniklerini keşfedeceksiniz
· İkna kabiliyetiniz artacak
· Müşterilerinizin karar verme stratejilerini çözebilecek ve onların stratejilerine göre satış sürecini tasarımlayabileceksiniz
· En iyi satış profesyonellerini modelleyebileceksiniz
· Müşteri bağlılığının anahtarlarına sahip olacaksıniz
· Ve her şeyden önemlisi, bütün bunları, etik bağlamda her iki tarafı da mutlu edecek şekilde yapabilmeyi öğreneceksiniz